Showing all 2 resultsSorted by latest
Shotgun Pouches
MOLLE Compatible Shotgun Shell Pouch
Chase Tactical offers a wide selection of Shotgun Pouches made from high quality nylon materials and designed to withstand the most demanding situations. MOLLE compatible and available in a variety of colors.
Filter by price
Filter by brands
Shotgun Pouches
Single 5.56mm + Shotgun Mag Pouch
SKU:
CT-20556SSP
Rated 5.00 out of 5
(11)
Coyote
Ranger Green
| Weight | .15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Color | Ranger Green, MultiCam, Coyote, Black |
| Brand | Chase Tactical |
| Manufacturer | Chase Tactical |
| Magazine Caliber | 5.56/.223, 12-Gauge Shotgun, CS Marker Rounds |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Chase Tactical MOLLE Clip Placard
SKU:
CT-11MCP1
Rated 5.00 out of 5
(15)
Black
Coyote
Ranger Green
| Weight | .20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 1 in |
| Color | Ranger Green, MultiCam, Coyote, Black |
| Manufacturer | Chase Tactical |
| Brand | Chase Tactical |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page