Showing all 3 resultsSorted by latest
Save with our Curated Bundled Sales
Filter by price
Filter by brands
Color
Size
Bundle & Save
Modular Enhanced Armor Plate Carrier (MEAC)
SKU:
CT-10MEAC
Rated 5.00 out of 5
(12)
Black
Coyote
Ranger Green
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Color | Ranger Green, MultiCam Black, MultiCam, Coyote, Black |
| Size | Regular, XLarge |
| Brand | Chase Tactical |
| Manufacturer | Chase Tactical |
| Shoulder Pads | Yes |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Chase Tactical Low Visibility Plate Carrier (LVPC)
SKU:
CT-10LVPC
Rated 4.92 out of 5
(51)
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Size | XLarge, Regular |
| Color | Black, Coyote, MultiCam, Ranger Green, MultiCam Black |
| Brand | Chase Tactical |
| Manufacturer | Chase Tactical |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Chase Tactical Quick Response Plate Carrier (QRC)
SKU:
CT-10QRC1
Rated 4.78 out of 5
(27)
Black
Coyote
Ranger Green
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Size | XLarge, Regular |
| Color | Black, Coyote, MultiCam, Ranger Green |
| Brand | Chase Tactical |
| Manufacturer | Chase Tactical |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
